Jump to navigation
Jump to search
(Created page) |
(added opponents) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
{{Header Nav|game=Monster Rancher}} | {{Header Nav|game=Monster Rancher}} | ||
{| {{prettytable}} | |||
|- | |||
! '''Opponent''' | |||
! '''Breed''' | |||
! '''LIF''' | |||
! '''POW''' | |||
! '''DEF''' | |||
! '''SKI''' | |||
! '''SPD''' | |||
! '''INT''' | |||
|- | |||
| Igunisu | |||
| Dino/Worm | |||
| 142 | |||
| 121 | |||
| 105 | |||
| 134 | |||
| 96 | |||
| 111 | |||
|- | |||
| Michel | |||
| Suezo/Hare | |||
| 79 | |||
| 161 | |||
| 106 | |||
| 145 | |||
| 112 | |||
| 149 | |||
|- | |||
| Whirl | |||
| Dino/Monol | |||
| 147 | |||
| 157 | |||
| 165 | |||
| 178 | |||
| 111 | |||
| 114 | |||
|- | |||
| Guran | |||
| Golem/Golem | |||
| 123 | |||
| 220 | |||
| 161 | |||
| 71 | |||
| 73 | |||
| 129 | |||
|- | |||
| Mopeto | |||
| Tiger/Golem | |||
| 123 | |||
| 220 | |||
| 161 | |||
| 71 | |||
| 73 | |||
| 129 | |||
|} | |||
{{Footer Nav|game=Monster Rancher|prevpage=Rank E|nextpage=Rank D}} | {{Footer Nav|game=Monster Rancher|prevpage=Rank E|nextpage=Rank D}} |
Latest revision as of 14:57, 25 December 2013
Opponent | Breed | LIF | POW | DEF | SKI | SPD | INT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Igunisu | Dino/Worm | 142 | 121 | 105 | 134 | 96 | 111 |
Michel | Suezo/Hare | 79 | 161 | 106 | 145 | 112 | 149 |
Whirl | Dino/Monol | 147 | 157 | 165 | 178 | 111 | 114 |
Guran | Golem/Golem | 123 | 220 | 161 | 71 | 73 | 129 |
Mopeto | Tiger/Golem | 123 | 220 | 161 | 71 | 73 | 129 |