Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
(Added all trainers) |
||
Line 106: | Line 106: | ||
|} | |} | ||
==Trainers== | ==Trainers== | ||
{| {{prettytable|text center=1}} | {| {{prettytable|text center=1}} | ||
! style="background-color:#c080ff;color:#ffffff;" | Name | ! style="background-color:#c080ff;color:#ffffff;" | Name | ||
Line 120: | Line 119: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| style="vertical-align:middle" | [[File:Pokebuck.png]] | | style="vertical-align:middle" | [[File:Pokebuck.png]]124 | ||
|- | |- | ||
| style="vertical-align:middle" | [[File:Pokemon_FRLG_Swimmer♂.png]] Darrin | | style="vertical-align:middle" | [[File:Pokemon_FRLG_Swimmer♂.png]] Darrin | ||
Line 127: | Line 126: | ||
| style="vertical-align:middle" | {{PokePic|Seadra}}{{bp|Seadra}} 28 | | style="vertical-align:middle" | {{PokePic|Seadra}}{{bp|Seadra}} 28 | ||
| style="vertical-align:middle" | {{PokePic|Horsea}}{{bp|Horsea}} 28 | | style="vertical-align:middle" | {{PokePic|Horsea}}{{bp|Horsea}} 28 | ||
| style="vertical-align:middle" | [[File:Pokebuck.png]] | | style="vertical-align:middle" | [[File:Pokebuck.png]]112 | ||
|- | |- | ||
| style="vertical-align:middle" | [[File:Pokemon_FRLG_SwimmerF.png]] Shirley | | style="vertical-align:middle" | [[File:Pokemon_FRLG_SwimmerF.png]] Shirley | ||
Line 134: | Line 133: | ||
| style="vertical-align:middle" | {{PokePic|Seadra}}{{bp|Seadra}} 30 | | style="vertical-align:middle" | {{PokePic|Seadra}}{{bp|Seadra}} 30 | ||
| | | | ||
| style="vertical-align:middle" | [[File:Pokebuck.png]] | | style="vertical-align:middle" | [[File:Pokebuck.png]]120 | ||
|- | |- | ||
| style="vertical-align:middle" | [[File:Pokemon_FRLG_SwimmerF.png]] Tiffany | | style="vertical-align:middle" | [[File:Pokemon_FRLG_SwimmerF.png]] Tiffany | ||
Line 141: | Line 140: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| style="vertical-align:middle" | [[File:Pokebuck.png]] | | style="vertical-align:middle" | [[File:Pokebuck.png]]140 | ||
|- | |||
| style="vertical-align:middle" | [[File:Pokemon FRLG Picnicker.png]] Irene | |||
| style="vertical-align:middle" | {{PokePic|Tentacool}}{{bp|Tentacool}} 30 | |||
| style="vertical-align:middle" | {{PokePic|Horsea}}{{bp|Horsea}} 30 | |||
| style="vertical-align:middle" | {{PokePic|Seel}}{{bp|Seel}} 30 | |||
| | |||
| style="vertical-align:middle" | [[File:Pokebuck.png]]600 | |||
|- | |||
| style="vertical-align:middle" | [[File:Pokemon FRLG Birdkeeper.png]] Roger | |||
| style="vertical-align:middle" | {{PokePic|Fearow}}{{bp|Fearow}} 30 | |||
| style="vertical-align:middle" | {{PokePic|Fearow}}{{bp|Fearow}} 30 | |||
| style="vertical-align:middle" | {{PokePic|Pidgeotto}}{{bp|Pidgeotto}} 30 | |||
| | |||
| style="vertical-align:middle" | [[File:Pokebuck.png]]720 | |||
|- | |||
| style="vertical-align:middle" | [[File:Pokemon_FRLG_SwimmerF.png]] Nora | |||
| style="vertical-align:middle" | {{PokePic|Shellder}}{{bp|Shellder}} 30 | |||
| style="vertical-align:middle" | {{PokePic|Shellder}}{{bp|Shellder}} 30 | |||
| style="vertical-align:middle" | {{PokePic|Cloyster}}{{bp|Cloyster}} 30 | |||
| | |||
| style="vertical-align:middle" | [[File:Pokebuck.png]]120 | |||
|- | |||
| style="vertical-align:middle" | [[File:Pokemon_FRLG_Swimmer♂.png]] Dean | |||
| style="vertical-align:middle" | {{PokePic|Staryu}}{{bp|Staryu}} 35 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| style="vertical-align:middle" | [[File:Pokebuck.png]]140 | |||
|- | |||
| style="vertical-align:middle" | [[File:Pokemon FRLG Picnicker.png]] Missy | |||
| style="vertical-align:middle" | {{PokePic|Goldeen}}{{bp|Goldeen}} 31 | |||
| style="vertical-align:middle" | {{PokePic|Seaking}}{{bp|Seaking}} 31 | |||
| | |||
| | |||
| style="vertical-align:middle" | [[File:Pokebuck.png]]620 | |||
|- | |||
| style="vertical-align:middle" | [[File:Pokemon_FRLG_SwimmerF.png]] Melissa | |||
| style="vertical-align:middle" | {{PokePic|Poliwag}}{{bp|Poliwag}} 31 | |||
| style="vertical-align:middle" | {{PokePic|Seaking}}{{bp|Seaking}} 31 | |||
| | |||
| | |||
| style="vertical-align:middle" | [[File:Pokebuck.png]]124 | |||
|} | |} | ||
{{Footer Nav|game=Pokémon FireRed and LeafGreen}} | {{Footer Nav|game=Pokémon FireRed and LeafGreen}} |