Jump to navigation
Jump to search
(→V9: "ferrari enzo is actually Enzo Ferrari.) |
(→V8) |
||
Line 424: | Line 424: | ||
|- | |- | ||
|Indigo||V8||176||172||75||207||None Required||Chevrolet Corvette Z06 | |Indigo||V8||176||172||75||207||None Required||Chevrolet Corvette Z06 | ||
|- | |||
|300C||V8||190||148||156||137||None Required||Chrysler | |||
|- | |- | ||
|Spirit||V7 (R8)||164||186||84||197||Upgrade Car Class | |Spirit||V7 (R8)||164||186||84||197||Upgrade Car Class |