Jump to navigation
Jump to search
(...and again...) |
No edit summary |
||
Line 4: | Line 4: | ||
{| {{prettytable}} | {| {{prettytable}} | ||
! '''Location''' | ! '''Location''' !! '''Store''' | ||
|- | |- | ||
| Hove Beach, Broker | | Hove Beach, Broker | ||
| Wash Machine | |||
|- | |- | ||
| Outlook Park, Broker | | Outlook Park, Broker | ||
| TW@ | |||
|- | |- | ||
| Cerveza Heights, Dukes | | Cerveza Heights, Dukes | ||
| Korean Place | |||
|- | |- | ||
| East Island City, Dukes | | East Island City, Dukes | ||
| Wash Machine | |||
|- | |- | ||
| North Holland, Algonquin | | North Holland, Algonquin | ||
| Modo | |||
|- | |||
| North Holland, Algonquin | |||
| TW@ | |||
|- | |- | ||
| Alderney City, Alderney | | Alderney City, Alderney | ||
| Wash Machine | |||
|- | |- | ||
| Berchem, Alderney | | Berchem, Alderney | ||
| TW@ | |||
|} | |} | ||
{{Footer Nav|game=Grand Theft Auto IV}} | {{Footer Nav|game=Grand Theft Auto IV}} |
Revision as of 05:51, 4 November 2015
There are Robberies in GTA4.
Location | Store |
---|---|
Hove Beach, Broker | Wash Machine |
Outlook Park, Broker | TW@ |
Cerveza Heights, Dukes | Korean Place |
East Island City, Dukes | Wash Machine |
North Holland, Algonquin | Modo |
North Holland, Algonquin | TW@ |
Alderney City, Alderney | Wash Machine |
Berchem, Alderney | TW@ |