Jump to navigation
Jump to search
(adding more Monster) |
m (added some more Monster) |
||
Line 9: | Line 9: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Alligator || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 16 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 10 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 2 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 13 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 4 | |style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Alligator || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 16 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 10 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 2 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 13 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 4 | ||
|- | |||
|style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Automaton (Gold) || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 20 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 18 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 11 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 23 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | ? | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Bat || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 2 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 17 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 2 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 10 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 1 | |style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Bat || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 2 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 17 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 2 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 10 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 1 | ||
Line 15: | Line 17: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Bear || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 18 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 15 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 1 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 12 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 10 | |style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Bear || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 18 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 15 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 1 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 12 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 10 | ||
|- | |||
|style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Bird || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 3 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 13 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 2 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 5 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 0 | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Boar || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 9 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 9 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 3 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 5 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 4 | |style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Boar || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 9 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 9 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 3 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 5 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 4 | ||
Line 29: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Dark Monk || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 12 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 8 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 14 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 9 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 10 | |style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Dark Monk || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 12 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 8 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 14 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 9 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 10 | ||
|- | |||
|style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Dark Witch || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 15 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 13 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 20 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 7 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 8 | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Deer || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 9 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 20 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 1 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 5 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 2 | |style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Deer || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 9 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 20 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 1 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 5 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 2 | ||
Line 53: | Line 59: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Headless || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 16 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 14 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 4 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 9 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 3 | |style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Headless || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 16 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 14 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 4 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 9 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 3 | ||
|- | |||
|style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Ice Corpser || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 10 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 4 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 1 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 9 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 8 | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Ice Troll || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 23 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 7 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 2 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 15 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 12 | |style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Ice Troll || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 23 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 7 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 2 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 15 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 12 | ||
Line 63: | Line 71: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Magic Gremlin || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 6 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 14 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 5 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 10 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 7 | |style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Magic Gremlin || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 6 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 14 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 5 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 10 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 7 | ||
|- | |||
|style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Mongbat || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 11 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 11 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 2 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 12 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 2 | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Mummy || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 15 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 0 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 0 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 12 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 8 | |style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Mummy || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 15 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 0 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 0 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 12 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 8 | ||
Line 69: | Line 79: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Penguin || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 6 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 8 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 2 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 6 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 6 | |style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Penguin || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 6 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 8 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 2 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 6 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 6 | ||
|- | |||
|style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Phönix || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 15 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | || style="text-align:center; vertical-align:middle" | || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 15 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 15 | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Polar Bear || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 23 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 8 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 4 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 15 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 8 | |style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Polar Bear || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 23 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 8 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 4 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 15 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 8 | ||
Line 77: | Line 89: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Reaper || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 18 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 17 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 1 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 15 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 3 | |style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Reaper || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 18 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 17 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 1 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 15 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 3 | ||
|- | |||
|style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Scorpion || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 12 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 9 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 1 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 14 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 1 | |||
|- | |||
|style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Selina || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 12 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 12 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 14 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 6 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | ? | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Skeletal Dragon || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 30 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | || style="text-align:center; vertical-align:middle" | || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 15 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 15 | |style="text-align:center" | Pic || style="vertical-align:middle"| Skeletal Dragon || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 30 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | || style="text-align:center; vertical-align:middle" | || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 15 || style="text-align:center; vertical-align:middle" | 15 |