Jump to navigation
Jump to search
Line 9: | Line 9: | ||
|- valign="center" | |- valign="center" | ||
|[[Image:Pokemon 030Nidorina.png|40px]]{{bp|Nidorina}} | |[[Image:Pokemon 030Nidorina.png|40px]]{{bp|Nidorina}} | ||
| | |[[Image:Pokemon 030Nidorina.png|40px]]{{bp|Nidorina}} | ||
|[[Image:Pokemon | |[[Image:Pokemon 030Nidorina.png|40px]]{{bp|Nidorina}} | ||
|- | |- | ||
|[[Image:Pokemon 187Hoppip.png|40px]]{{bp|Hoppip}} | |[[Image:Pokemon 187Hoppip.png|40px]]{{bp|Hoppip}} | ||
| | |[[Image:Pokemon 187Hoppip.png|40px]]{{bp|Hoppip}} | ||
|[[Image:Pokemon 164Noctowl.png|40px]]{{bp|Noctowl}} | |[[Image:Pokemon 164Noctowl.png|40px]]{{bp|Noctowl}} | ||
|- | |- | ||
|[[Image:Pokemon 033Nidorino.png|40px]]{{bp|Nidorino}}|||| | |[[Image:Pokemon 033Nidorino.png|40px]]{{bp|Nidorino}} | ||
|[[Image:Pokemon 033Nidorino.png|40px]]{{bp|Nidorino}} | |||
|[[Image:Pokemon 033Nidorino.png|40px]]{{bp|Nidorino}} | |||
|- | |- | ||
|[[Image:Pokemon | |[[Image:Pokemon 017Pidgeotto.png|40px]]{{bp|Pidgeotto}} | ||
|[[Image:Pokemon 017Pidgeotto.png|40px]]{{bp|Pidgeotto}}|| | |||
[[Image:Pokemon 195Quagsire.png|40px]]{{bp|Quagsire}} | |||
|- | |- | ||
|[[Image:Pokemon | |[[Image:Pokemon 113Chansey.png|40px]]{{bp|Chansey}}* | ||
|} | |[[Image:Pokemon 113Chansey.png|40px]]{{bp|Chansey}}* | ||
|[[Image:Pokemon 113Chansey.png|40px]]{{bp|Chansey}}* | |||
|- | |||
|||||[[Image:Pokemon 048Venonat.png|40px]]{{bp|Venonat}} | |||
|- | |||
|||||[[Image:Pokemon 049Venomoth.png|40px]]{{bp|Venomoth}}** | |||
{{-}} | {{-}} | ||
|- | |||
|- | |||
|*Rare | |||
|**Only in Crystal | |||
==Trainers== | ==Trainers== |
Revision as of 17:45, 3 January 2012
Pokémon Found
Morning | Day | Night |
---|---|---|
Nidorina | Nidorina | Nidorina |
Hoppip | Hoppip | Noctowl |
Nidorino | Nidorino | Nidorino |
Pidgeotto | Pidgeotto | |
Chansey* | Chansey* | Chansey* |
Venonat | ||
Venomoth** | ||
*Rare | **Only in Crystal
Trainers
Items
|