Jump to navigation
Jump to search
(→Stats: update level 200+) |
(→Stats: fix level range for some stats) |
||
Line 320: | Line 320: | ||
|180-199||10||20||30||40||50||60||70 | |180-199||10||20||30||40||50||60||70 | ||
|- | |- | ||
|200- | |200-229||11||22||33||44||55||66||77 | ||
|- | |- | ||
| | |230+||12||24||36||48||60||72||84 | ||
|} | |} | ||
Line 349: | Line 349: | ||
|180-199||10||20||30||40||50||60||70 | |180-199||10||20||30||40||50||60||70 | ||
|- | |- | ||
|200- | |200-229||11||22||33||44||55||66||77 | ||
|- | |- | ||
| | |230+||12||24||36||48||60||72||84 | ||
|} | |} | ||
Line 378: | Line 378: | ||
|180-199||10||20||30||40||50||60||70 | |180-199||10||20||30||40||50||60||70 | ||
|- | |- | ||
|200- | |200-229||11||22||33||44||55||66||77 | ||
|- | |- | ||
| | |230+||12||24||36||48||60||72||84 | ||
|} | |} | ||
Line 407: | Line 407: | ||
|180-199||10||20||30||40||50||60||70 | |180-199||10||20||30||40||50||60||70 | ||
|- | |- | ||
|200- | |200-229||11||22||33||44||55||66||77 | ||
|- | |- | ||
| | |230+||12||24||36||48||60||72||84 | ||
|} | |} | ||
Line 1,004: | Line 1,004: | ||
|180-199||10||20||30||40||50||60||70 | |180-199||10||20||30||40||50||60||70 | ||
|- | |- | ||
|200- | |200-229||11||22||33||44||55||66||77 | ||
|- | |- | ||
| | |230+||12||24||36||48||60||72||84 | ||
|} | |} | ||
Line 1,053: | Line 1,053: | ||
|190-199||570||1,140||1,710||2,280||2,850||3,420||3,990 | |190-199||570||1,140||1,710||2,280||2,850||3,420||3,990 | ||
|- | |- | ||
|200- | |200-209||600||1,200||1,800||2,400||3,000||3,600||4,200 | ||
|- | |||
|210-219||620||1,240||1,860||2,480||3,100||3,720||4,340 | |||
|- | |||
|220-229||640||1,280||1,920||2,560||3,200||3,840||4,480 | |||
|- | |||
|230-239||660||1,320||1,980||2,640||3,300||3,960||4,620 | |||
|- | |||
|240-249||680||1,360||2,040||2,720||3,400||4,080||4,760 | |||
|- | |- | ||
|250+||700||1,400||2,100||2,800||3,500||4,200||4,900 | |250+||700||1,400||2,100||2,800||3,500||4,200||4,900 | ||
Line 1,102: | Line 1,110: | ||
|190-199||570||1,140||1,710||2,280||2,850||3,420||3,990 | |190-199||570||1,140||1,710||2,280||2,850||3,420||3,990 | ||
|- | |- | ||
|200- | |200-209||600||1,200||1,800||2,400||3,000||3,600||4,200 | ||
|- | |||
|210-219||620||1,240||1,860||2,480||3,100||3,720||4,340 | |||
|- | |||
|220-229||640||1,280||1,920||2,560||3,200||3,840||4,480 | |||
|- | |||
|230-239||660||1,320||1,980||2,640||3,300||3,960||4,620 | |||
|- | |||
|240-249||680||1,360||2,040||2,720||3,400||4,080||4,760 | |||
|- | |- | ||
|250+||700||1,400||2,100||2,800||3,500||4,200||4,900 | |250+||700||1,400||2,100||2,800||3,500||4,200||4,900 |