Jump to navigation
Jump to search
Line 27: | Line 27: | ||
! Name | ! Name | ||
! Type | ! Type | ||
! | ! Statistics | ||
! Upgrade Slots | |||
|- | |- | ||
| Level 5 | | Level 5 | ||
| Wooden Fence | | Wooden Fence | ||
| Shield | | Shield | ||
| | | 5wd | ||
| 7 | |||
|- | |- | ||
| Level 10 | | Level 10 | ||
| Pan Lid | | Pan Lid | ||
| Shield | | Shield | ||
| 10-20 | | 10-20wd | ||
| 7 | |||
|- | |||
| Level 20 | |||
| Maple Shield | |||
| Shield | |||
| 10wd, 10 wd, 1-3 avoid | |||
| 10 slots | |||
|- | |||
| Level 30 | |||
| Pallete | |||
| Shield | |||
| 22-29wd, 1 luck | |||
| 7 slots | |||
|} | |} | ||